O nas

Nasza siła tkwi w ludziach

Zanim staliśmy się grupą badawczą z innowacyjnym projektem, profesjonalnym laboratorium i mocno wyspecjalizowanym zespołem naukowców, przebyliśmy kilkuletnią drogę zdobywania wiedzy, doświadczenia i praktyki, tak, by móc w pełni odpowiedzialnie stwierdzić, że jesteśmy ekspertem w dziedzinie profesjonalnego zabezpieczenia obiektów powłokami ogniochronnymi.

Zespół
Początek

Początek

Novasell Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2016 roku. Początki naszej działalności skupiały się głównie na dostarczaniu potentatom budowlanym specjalistycznych farb przemysłowych o zabezpieczającym i antykorozyjnym działaniu.            W toku rozwoju poszerzyliśmy asortyment o profesjonalne produkty ognioochronne. Współpraca z czołowymi markami w tym zakresie: PPG Industries, Novatic, Colorak Polska, Carboline Polska, czy amerykańskim gigantem Sherwin-Williams uczyniła nas rzetelnym ekspertem w dziedzinie doboru, doradztwa oraz dostarczania systemów antykorozyjnych i ogniochronnych.

Współpraca

Współpraca

Współpracujemy ściśle z firmą M+M Inwestyn będącą liderem w biernym zabezpieczeniu przeciwpożarowym konstrukcji stalowych na obiektach wielkoprzemysłowych. Przestaliśmy być już tylko dystrybutorem chemii a staliśmy się specjalistami w zakresie całego procesu technologicznego renowacji powłok oraz zabezpieczania obiektów przed korozją i pożarem.

Nieustanny rozwój

Nieustanny rozwój

Nabyta wiedza popchnęła nas do dalszego rozwoju. W 2019 roku Zarząd firmy podjął decyzję o realizacji nowego, innowacyjnego projektu. Wraz z grupą naukowców z dziedziny, chemii, fizyki, biotechnologii oraz inżynierii chemicznej złożył projekt badawczy który został pozytywnie przyjęty przez NCBiR (Narodowe Centrum Badań i Rozwoju).  Celem projektu jest opracowanie nowej formuły powłoki ogniochronnej na różnego rodzaju powierzchniach.  Wzbogacamy tradycyjne rozwiązania w obszarze farb pęczniejących wykorzystując nanotechnologię oraz gruntowną analizę procesów cieplnych. Jest to odpowiedź na masowe powstawanie wielkogabarytowych hal produkcyjnych i magazynów wysokiego składowania, które wymagają szybkiego, ekonomicznego i pewnego zabezpieczenia.

Wychodząc na przeciw dalszym oczekiwaniom, nasza grupa badawcza w ramach tego projektu zajmuje się również stworzeniem w pełni profesjonalnego oprogramowania, dającego możliwość wcześniejszego i precyzyjnego określenia wpływu akcji pożarowej na zachowanie się naszego docelowego produktu a w konsekwencji na wytrzymałość chronionej konstrukcji.

Pewność i bezpieczeństwo

Pewność i bezpieczeństwo

Znając nasz zespół badawczy i Zarząd firmy Novasell, to dopiero początek naszej drogi, by stać się niekwestionowanym liderem w dziedzinie zabezpieczeń przeciwogniowych. Wierzymy, że nasze doświadczenie, praktyka i determinacja w zdobywaniu i poszerzaniu wiedzy będzie dla naszych obecnych i przyszłych partnerów wyznacznikiem pewności i bezpieczeństwa!

it is from generation to generation,tagheuer.to is one of the top watch. the watchmaking crafts of best https://www.tagheuerwatches.to is in leading position. sexy is definitely the properties with patekphilippewatches.to rolex. swiss panerai replica delivers the feeling of the bravery. shop for https://www.paneraiwatches.to/ on etsy. cartierwatch.to for sale is good and chic. quality replica cartiers with cheap price and free shipping for most countries. fantastic exact watchesiwc a bit more incredible. the oldest watch manufacturer is iwc replica reddit. swiss luxury brand include luxury fake audemars piguet.